Hakkımızda

IELTS hazırlık çalışmalarında deneyim kazanmış, onlarca öğrenciyi hedefine ulaştırmış formasyonlu yabancı IELTS sınav hazırlık öğretmenleri olarak size bu zorlu yolda rehberlik etmeye hazırız. Öğrencinin doğru yönlendirilmesi, tutarlı ve geçerli bilgi sağlanması, manevi yıpranmanın ve maddi kaybın önüne geçerek öğrenciyi başarıya taşımak prensibimizdir. İngilizce bilginizi ve becerilerinizi pekiştirmenin yanı sıra size sınav tekniği temelli çalışmalar ve zamanı verimli kullanma tüyoları vererek sizi hedeflediğiniz IELTS puanına ulaştıracağız.

 

Pratik yapmak hedefinize ulaşmanın altın kuralıdır. Bu yüzden sınav yapısına alışmanız, stres kontrolü yapmanız ve sınav temponuzu yüksek tutmanız için deneme sınavları da yaparak sınav atmosferine alışacak ve gelişiminizi takip edebileceksiniz.

 

Neden bizi seçmelisiniz? 

IELTS eğitim veren diğer okullar ile aramızda büyük farklılıklar bulunmaktadır. Öğrencilerimizin zamanının değerli olduğunu biliyoruz. Daha önceden denenmiş ve test edilmiş eğitim metodolojimizin yardımıyla, öğrencilerimizin ihtiyaçları olan skoru en hızlı ve mümkün olan en verimli şekilde elde etmelerini amaçlamaktayız.

 

Metodoloji: 

IELTS programına başlamadan önce, öğrencilerimizin herhangi bir hazırlık yapmadan önce sınava girmeleri halinde düzeylerinin ve potansiyel bant skorlarının nasıl olacağını değerlendirip analiz etmekteyiz. İngilizce düzey testleri, öğrencinin algılanan düzeyine bağlı olarak gerçekleştirilebilir. Her öğrencinin IELTS testine girerek mevcut IELTS bant skorunun belirlenmesi gerekmektedir. Bu sonuçlar temel alınarak, kendileri de öğretmen olan IELTS eğitim danışmanlarından oluşan deneyimli ekibimiz, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre bir program oluşturacaklardır. Her öğrencinin farklı öğrenme şekli olması dolayısıyla, yaklaşımlar bir öğrenciden diğerine farklılık gösterebilir. Öğretmenler çok çeşitli tekniklerden ve kaynaklardan seçtikleri materyalleri kullanarak öğrencilerin kelime bilgisi, telaffuz, yazma, okuma, dinleme ve konuşma anlamında ingilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadırlar.