IELTS Öğretmenleri

Yabancı Öğretmenden IELTS Özel Ders

Yukarıda tanıtımı yer alan, anadili ingilizce olan yabancı öğretmenden IELTS özel ders alarak, en etkin yöntem ile IELTS sınavına hazırlanmanız mümkün! Web sitemizdeki IELTS öğretmenleri, IELTS sınav sistemi ve taktikleri konusunda uzmanlaşmış kişiler olup, özgeçmişlerine kişisel tanıtım sayfalarından ulaşabilir ve uygun gördüğünüz öğretmenden ders talep formu aracılığı ile görüşme talep edebilirsiniz. Özel ders talepleriniz ile ilgili aynı gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır.

 

IELTS'in özel bir hazırlık süreci gerektirmesinden hareketle IELTS Speaking, IELTS Reading, IELTS Listening, IELTS Writing  ve IELTS Ön Hazırlık programlarını ayrı ayrı veya komple bir program olarak sunabilmekteyiz. Özel derslerimiz, her öğrencinin kendi kişisel ihtiyaçlarına  ve kişisel en yüksek skoruna yöneliktir.

 

IELTS hazırlık öğretmenleri olarak, öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz. Her birimiz kendimizi öğrencilerin kişisel hedef ve başarısına adadık!

 

Bizimle Başarabilirsiniz!